23 Şubat İSG Yükselme Sınavı Dilekçe Örneği

18 January 2014 10:19  |  Okunma: 3025  | 
21 Aralık İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Sınavında başarılı olup 23 Şubat İş Sağlığı ve Güvenliği Yükseltme Sınavına girecek adayların ne yapması gerekiyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın yaptığı yazılı açıklamada ''Sorgulama esnasında gireceği belge yükseltme grubunun hatalı olduğunu düşünenler
https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ , https://www.turkiye.gov.tr/ adresleri ile SGK’dan alınmış prim ödeme gün sayılarını gösterir belgeleri dilekçe ekinde 27 Ocak 2014 mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüz adresine göndermeleri ya da şahsen başvurmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde dahi olsa kesinlikle faks, elektronik posta(mail) yolu ile yapılan müracaatlar ve 27 Ocak 2014 Pazartesi günü mesai bitiminden sonra Genel Müdürlüğümüz evrak bölümüne elden veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.'' şeklinde belirtilmiştir.

27 Ocak 2014 mesai bitimine kadar SGK Dökümü (SSK ve BAĞKUR’lular için) Hizmet Çizelgesi (devlet memurları için) ile birlikte dilekçlerin İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'ne verilmesi gerekmetedir.

23 Şubat İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Yükseltme Sınavı Başvuru Dilekçesi için TIKLAYIN

Bu sitede yer alan bilgiler OSGB Rehberi adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla